Loď Princezna KristinaKristina je stylová motorová loď pro 8 potápěčů, partu přátel i rodiny. Zažijte intimní a exkluzivní atmosféru, o které si mohou hosté hotelů nechat jen zdát. Naše loď s Vámi navštíví zátoky s křištálově čistou vodou, oblázkové pláže či vybraná místa pro potápění, která jsou jiným způsobem nedostupná a která jsou často i tajnými tipy zkušené posádky. Itineráře plavby jsou nastaveny tak, aby samotné plavbě bylo věnováno od jedné, do maximálně čtyř hodin denně, takže zbývá dostatek času na výlety a vodní sporty jako jsou plavání, šnorchlování a potápění – nebo jen slunění a lenošení na palubě lodi.

Pohonem této 17 metrové „krasavice“ značky Guy Coach jsou dva vestavěné motory o síle 2 x 123 kW a je vybavena radarem, echo sonarem nezbytnými pro navigaci. Na lodi je jedna až čtyřlůžková kajuta, 2 dvoulužkové kajuty, 2 x koupelna se sprchou a WC, plně vybavená kuchyně a prostorný salonek, ve kterém se budete cítit jako doma. Nedílnou součástí vybavení je televize, DVD a radio.

Pro potápěče je k plnění lahví připraven čtyřstupňový vysokotlaký kompresor Bauer K 14 s výkonem 220 litrů za minutu. Cena pro potápěče zahrnuje pronájem lahví 15 l, olova na vyvážění s opaskem. Ostatní výstroj je třeba dopředu domluvit.

O Vaše pohodlí a bezpečnost se postará 2 členná posádka tvořená vždy kapitánem a potápěčským průvodcem. Abyste si mohli užít procházky, nákupy, posezení v kavárně či večerní radovánky, vracíme se kazdý den do přístavu. Zde doplníme zásoby a s východem slunce vyplouváme vstříc novým dobrodružstvím. Je zcela na Vás, který z našich týdenních programů si vyberete. Bude to dovolená vašich snů.

Užijte si plavbu!