Kurzy potápění


Všechny kurzy je možné dokončit na naší základně v Chorvatsku nebo Thajsku bez jakéhokoliv navýšení ceny kurzu!

TRY SCUBA – VYZKOUŠEJ SI POTÁPĚNÍ

try scuba ssiTRY SCUBA DIVING program je začátek ve vaší potápěčské kariéře. Důkladně proškoleni Instruktoři potápění Vás naučí správné znalosti a dovednosti potřebné pro vaši návštěvu v podvodním světě. Program  se skládá z jedné teoretické přednášky (1hod)  doprovázené videoprojekcí a jednoho ponoru v bazénu nebo otevřené vodě (45minut) v plné potápěčské výbavě a v doprovodu instruktora.

CENA: 1 500,- Kč

SCUBA DIVER

Scuba Diver je vhodný kurz pro ty, kteří nemají čas dokončit celý kurz Open Water Diver.

Obsah tohoto programu je asi poloviční v porovnání s kompletním certifikačním potápěčským programem (SSI Open Water). Druhou polovinu můžete dokončit jindy a stát se certifikovaným potápěčem, až se Vám to bude hodit.

Na konci výuky obdržíte svůj certifikát SCUBA DIVER, který bude prokazovat úspěšné zvládnutí programu. Tento certifikát Vám umožňuje se účastnit ponorů s Dive Leaderem po celém světě. Pokud se někdy rozhodnete pokračovat ve výcviku a stát se certifikovaným potápěčem, prostě jen kontaktujte své místní výukové středisko SSI a zeptejte se, jak máte dokončit svou kvalifikaci jako SSI OPEN WATER DIVER.

CENA: 6 000,- Kč

OPEN WATER DIVER – POTÁPĚČ OTEVŘENÉ VODY

Open Water Diver je nejzastoupenější potápěčská kategorie na světě.

Open Water Diver SSITato kvalifikace znamená, že potápěč zvládl základní teorii a techniky pro potápění s nezávislým potápěčským přístrojem. Potápěč je vycvičen pro bezpečné potápění a techniku poskytnutí první pomoci při nehodě. Kurz se skládá ze šesti teoretických lekcí, tří ponorů v bazénu nebo v uzavřené vodě a čtyř ponorů v otevřené vodě. Potápí se ve dvojici do hloubky 18 metrů, minimální věk pro získání kvalifikace je 12 let – JUNIOR OPEN WATER DIVER.
CENA: 9 900,- Kč
kurz potápění brno

Možnost zakoupení dárkového poukazu

Přihlaš se do kurzu ještě dnes

Váš email (povinný)

Vaše zpráva